jasnowidzenie


W hipnozie regresyjnej pacjent ma szansę na przeżycie i zrewidowanie swoich doświadczeń z przeszłości, co może pomóc w zrozumieniu pewnych problemów emocjonalnych czy zachowań. Jednym z celów hipnozy regresyjnej może być także złagodzenie objawów zaburzeń emocjonalnych, takich jak depresja czy lęki. Hipnoza regresyjna jest kontrowersyjna i wymaga odpowiedniego przeszkolenia i doświadczenia ze strony terapeuty, który ją przeprowadza. Warto również pamiętać, że wspomnienia z przeszłości, które zostają przywołane podczas hipnozy, mogą nie zawsze być całkowicie wiarygodne lub zgodne z faktami. Jedną z technik hipnozy jest Regresja LBL (Life Between Lives) czyli technika hipnotyczna, która ma na celu prowadzenie pacjenta przez przejście między jego poprzednim życiem a tym, które obecnie prowadzi. W trakcie regresji LBL pacjent jest wprowadzany w stan hipnozy, a następnie kierowany do swojego poprzedniego życia i przejścia między życiem a śmiercią. Technika ta ma na celu pomóc pacjentowi w zrozumieniu celu i sensu jego obecnego życia oraz dostarczyć mu wglądu w jego duchową naturę.. Z hipnozą połączone jest wszystkim znane jasnowidzenie. Jasnowidzenie to zdolność percepcji rzeczywistości poza zmysłami, zwykle za pomocą intuicji, wizji, symboli lub innych niezwykłych doświadczeń. Osoby, które posiadają tę zdolność, twierdzą, że są w stanie otrzymać informacje o przyszłości lub innych faktach, które są niedostępne dla innych osób.

regresja hipnotyczna Jasnowidzenie i regresja LBL to dwie różne techniki, ale obie mają na celu połączenie człowieka z jego duchową naturą i pomóc mu zrozumieć sens jego życia oraz jego duchową drogę.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Uncategorized